Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Minister

Sports Inner Banner

Minister

Sr. No. Name From Date To Date
1 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ତୁଷାରକାନ୍ତୀ ବେହେରା 29-05-2019 29-05-2019
2 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ର ସାରଥୀ ବେହେରା 07-05-2017 28-05-2019
3 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ 08-02-2012 20-05-2014
4 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁଦାମ ମାର୍ଣ୍ଡି 21-05-2014 06-05-2017
5 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ର 05-10-2011 07-02-2012
6 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପ୍ରବୀଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଭଞ୍ଜଦେଓ 22-05-2009 04-10-2011
7 ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ (ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ) 31-03-2008 21-05-2009
8 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ 18-05-2004 30-03-2008
9 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ 05-03-2000 16-05-2004
10 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରିପୁନାଥ ସେଠ 10-12-1999 04-03-2000
11 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଜଗନ୍ନାଥ ପଟ୍ଟନାୟକ (କ୍ୟାବିନେଟ୍) (ୱାଇଏସ) 10-12-1999 05-03-2000
12 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପ୍ରସାଦ କୁମାର ହରିଚନ୍ଦନ (ଏମଓଏସ) (ୱାଇଏସ) 10-12-1999 05-03-2000
13 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତରାୟ 22-02-1999 10-12-1999
14 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଗଜାଧର ମାଝୀ 14-01-1996 17-02-1999
15 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତରାୟ (ରାଜ୍ୟ) 21-03-1995 14-01-1996
16 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଜନକୀ ବଲ୍ଲଭ ପଟ୍ଟନାୟକ (କ୍ୟାବିନେଟ୍) 21-03-1995 14-01-1996
17 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଅନଙ୍ଗା ଉଦୟ ସିଂଦେଓ 25-01-1993 15-03-1995
18 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଶରତ କୁମାର କର 24-07-1990 04-01-1993
19 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରା (ଡିଏମ୍) 15-03-1990 31-12-1990
20 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ (ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ) 15-03-1990 23-07-1990
21 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ହେମାନନ୍ଦ ବିଶ୍ବାଳ (ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ) 07-12-1989 03-03-1990
22 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଫ୍ରିଡା ଟପ୍ନା (ରାଜ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ) 22-07-1986 07-12-1989
23 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଯଦୁନାଥ ଦାସ ମହାପାତ୍ର (କ୍ୟାବିନେଟ୍) 22-07-1986 07-12-1989
24 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଜନକୀ ବଲ୍ଲଭ ପଟ୍ଟନାୟକ 10-03-1985 21-07-1986
25 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବସନ୍ତ କୁମାର ବିଶ୍ବାଳ 21-02-1984 09-03-1985
26 ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଯୁଗଳ କିଶୋର ପଟ୍ଟନାୟକ 14-07-1981 11-02-1984